Sık sorulan sorular

Müşteri Hizmetleri

Tüm Sorularınız İçin
satisdestek@UcuzNeVar.com (Siparişlerinizle İlgili Olarak)
muhasebe@UcuzNeVar.com (Ödeme Onayı)
bilgi@UcuzNeVar.com (Bilgi ve Danışma)
teknikdestek@UcuzNeVar.com (Teknik Sorunlarınız İçin)

Maxis İletişim ve Sanal Mağazacılık Hizmetleri
Atatürk mah. 1005 sok . no:16/a Selçuk / İzmir
UcuzNeVar.com Satış Destek Hattı: +90 232 892 50 30 - Faks: +90 232 892 50 52

Sıkça Sorulan Sorular
Türkiye'nin en güvenli elektronik ticaret sitesi UcuzNeVar.com'a hoşgeldiniz.

UcuzNeVar.com size evinizden, ofisinizden ve seyahatte iken İnternet üzerinden en güvenli, rahat ve keyifli bir şekilde alışveriş kolaylığı sunan bir mağazadır. Ayrıca, UcuzNeVar.com'daki fiyat avantajını tecrübe ederek, bizi alışveriş zevkinizin ve ihtiyacınızın ayrılmaz bir parçası haline getireceğinize inanıyoruz.

Bu sayfada, UcuzNeVar.com'da üyelik, alışveriş, güvenlik, gizlilik ve diğer konularla ilgili aklınıza gelebilecek soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Burada cevabını bulamadığınız veya hakkında daha detaylı bilgi istediğiniz her türlü sorunuz için bilgi@UcuzNeVar.com adresine mail atabilir, veya (0232) 892 50 30 numaralı telefondan müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz. Siparişlerizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda asla kredi kartı numaranızı ve diğer kredi kartı bilgilerinizi yazmayınız. Kredi kartı bilgilerinin bildirilmesini gerektiren durumlarda (0232) 892 50 30 numaralı telefondan satış sorumlusu arkadaşımızla iletişim kurunuz.

UcuzNeVar.com, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı en öncelikli iş prensipleri arasında tutmaktadır. Bu bağlamda, alışverişleriniz esnasında veya daha sonra yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun detaycı ve çözüm-odaklı bir yaklaşımla değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme ulaştırılmaktadır.

 

Üyelikle İlgili Sorular

 

Üye olmak kolay mı ve ücretsiz mi?
Neden üye olmalıyım? Üyelik Avantajları neler?
Üye girişini nasıl yaparım?
Üye olursam sizden sık sık e-posta alır mıyım?
Üyelikten nasıl çıkabilirim?
Üye Bilgilerimi nasıl girerim?
Şifremi unutursam ne yapmam lazım?
Şifremi nasıl değiştiririm?
Üye olduğum e-posta adresi geçerliliğini yitirmişse ne yapmalıyım?
Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

 

Alışveriş ve Teslimat İlgili Sorular

 

 

Aradığım ürünü nasıl bulurum?
Sipariş Listem nedir?
Sipariş Listeme Nasıl Ürün Eklerim?
Sipariş listeme eklediğim ürünleri sonradan çıkarabilir miyim?
Sipariş listeme seçtiğim ürünleri koyduktan sonra alışverişimi nasıl tamamlarım?
Siparişimi nasıl öderim?
Siparişimi nasıl iptal ederim?
Ürünlerimi bana kim ulaştırmaktadır?
Sipariş ettiğim ürünlerin hepsi stoklarınızda bulunur mu?
UcuzNeVar.com'daki ürünlerin garantisi var mıdır?
Satın aldığım ürünleri nasıl iade ederim?
Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?
Faturam nasıl elime ulaşacaktır?
Hediye göndermek istiyorum. Fatura adresini ayrı, teslimat adresini ayrı verebilir miyim?
Siparişimi verdikten sonra durumunu nasıl takip ederim?
Gönderim kısıtlamaları var mıdır?
Siparişiniz elinize ulaşmadı mı?
Kredi Kartınızla ilgili problem mi var?
Fiyatlarınıza KDV dahil mi?
Siparişi doğru olarak verdiğimi nasıl anlayacağım?
Siparişimi nereden kontrol edebilirim?
Teslimat adresini sipariş verdikten sonra değiştirebilir miyim?
Stokta olmayan ürün kaç günde temin edilir?
Faturam kesilmiş fakat adresi değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?
Sisteme girişte ve alışveriş yaparken Teknik problemle karşılaşıyorum.
UcuzNeVar.com Hediye Çeki nedir nasıl kullanılır?

 

Üye olmak kolay mı ve ücretsiz mi?

Evet, hem kolay hem de ücretsiz! Bunun için adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi ve seçeceğiniz şifrenizi girmeniz yeterli

Sayfalarımızda göreceğiniz Üye Olmak İçin Tıklayınız'a tıklayarak çıkacak kısa formu doldurarak anında üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.

 

Neden üye olmalıyım? Üyelik Avantajları neler?

UcuzNeVar.com üyelik bilgi formuna irtibat, teslimat vs bilgilerini sadece bir kez girerek, ileride yapacağınız alışverişlerde sadece e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek, daha hızlı ve rahat alışveriş edebilirsiniz. İsim, soyad, adres vs bilgilerinizi tekrar tekrar girmenize gerek kalmaz. UcuzNeVar.com yüksek güvenlik standartlarında sakladığı bu bilgileri sisteme girdiğinizde hatırlar. Siz sadece seçtiğiniz ürünleri size ait alışveriş sepetinize ekler ve hızlı bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca UcuzNeVar.com’a üye olarak sadece üyelere sunduğumuz avantajlardan anında yararlanmaya başlayabilirsiniz. Düzenlenecek ortak kampanyalardan, promosyonlardan ilk siz haberdar olur ve size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

UcuzNeVar.com'da üye olarak, ziyaretleriniz sırasında seçtiğiniz ürünleri Sipariş Listenizde tutabilir ve sonraki ziyaretlerinizde gözden geçirebilirsiniz. Böylelikle, ilginizi çeken ancak o anda satın almak istemediğiniz ürünler sadece sizin erişebileceğiniz şekilde süresiz siz onları satın alana ve sipariş listenizden çıkarana kadar saklanır.

 

Üye girişini nasıl yaparım?

Üye girişi yaparak sisteme girebilmeniz için öncelikle üye olmanız grekmektedir. Sayfalarımızda göreceğiniz Üye Olmak İçin Tıklayınız'a tıklayarak çıkacak kısa formu doldurarak anında üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.

Eğer daha önce üye olmuşsanız, UcuzNeVar.com'u ziyaret ettiğinizde Üye Girişi'ne tıkladıktan sonra e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek, sistemimizin sizi tanımasını sağlayabilirsiniz. Şifrenizi unutmuşsanız, Üye Girişi ve daha sonra Şifremi Unuttum'a tıklayarak kendinize şifrenizi tekrar hatırlattırabilirsiniz.

 

Üye olursam sizden sık sık e-posta alır mıyım?

UcuzNeVar.com aşağı yukarı haftada bir yeni fırsatları sunduğu tanıtım e-postalarını üyelerine yollamaktadır. Ancak bu hizmetimizden yararlanmak istemeyen üyelerimiz arzu ettikleri taktirde üyelikten çıkmadan, e-posta listemizden çıkarak bu e-postaların kendilerine yollanmasını durdurabilirler. Bizden tanıtım e-postaları almak istemediğinize dair bir e-postayı remove@UcuzNeVar.com'a yollayarak bunu sağlayabilirsiniz.

 

Üyelikten nasıl çıkabilirim?

UcuzNeVar.com üyeliği size birçok avantaj sunarken, hiçbir yükümlülük getirmiyor. Yine de üyeliğinizi istediğiniz zaman, bilgi@UcuzNeVar.com adresine bir e-posta atarak, pasif hale getirebilirsiniz.

 

Üye Bilgilerimi nasıl girerim?

Üye olduktan sonra Üyelik Detayları sayfasından kendinizle ilgili daha detaylı bilgileri doldurabilirsiniz. Bilgilerinizin değişmesi halinde bu sayfadaki Kaydımı Düzenle butonuna tıklayarak, kendinizle ilgili bilgileri değiştirebilir, güncelleyebilir. Bu size, size-özel ve daha etkin hizmet vermemizi sağlayacaktır.

 

Şifremi unutursam ne yapmam lazım?

Şifrenizi unuttuğunuz taktirde, Üyelik Girişi sayfasındaki Şifremi Unuttum butonuna basarak e-posta adresinizi girdiğiniz taktirde, şifreniz e-posta adresinizi anında yollanacaktır.

 

Şifremi nasıl değiştiririm?

Şifrenizi değiştirmek için Üyelik Detayları sayfasına girerek buradaki Şifremi Değiştir butonuna tıklamanız yeterli. Gelen sayfada eski ve yeni şifrelerinizi yazarak "Gönder" butonuna tıkladığınız takdirde değişiklik gerçekleşmiş olacaktır.

 

Üye olduğum e-posta adresi geçerliliğini yitirmişse ne yapmalıyım?

Durumu açıklayan bir e-postayı bilgi@UcuzNeVar.com adresine yeni e-posta adresinizler beraber yolladığınızda, gerekli değişiklik tarafımızdan acilen yapılacaktır.

 

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

UcuzNeVar.com'da üye olmadan alışveriş yapmanız mümkün değildir. Ücretsiz UcuzNeVar.com üyeliğinin sayısız Üyelik Avantajlarına göz attınız mı?

Alışveriş ve Teslimat İlgili Sorular

 

Aradığım ürünü nasıl bulurum?

UcuzNeVar.com'da yer alan herhangi bir ürüne ulaşmak veya aradığınız bir ürünün UcuzNeVar.com'da bulunup bulunmadığını öğrenmek için kategorileri veya hızlı arama motorunu kullanabilirsiniz. Sol üstteki hızlı arama motorunun kutucuğuna yazacağınız anahtar sözcük veya tanım ile tüm mağazalarda veya seçtiğiniz bir mağazada arama yapabilirsiniz.

 

Sipariş Listem nedir?

UcuzNeVar.com'da üye olarak, ziyaretleriniz sırasında seçtiğiniz ürünleri Sipariş Listenizde tutabilir ve sonraki ziyaretlerinizde gözden geçirebilirsiniz. Böylelikle, ilginizi çeken ancak o anda satın almak istemediğiniz ürünler sadece sizin erişebileceğiniz şekilde süresiz siz onları satın alana ve Sipariş Listenizden çıkarana kadar saklanır. E-posta ve şifre bilgileriniz doğru olarak girilmediği sürece listenize ulaşılması mümkün değildir.

 

Sipariş Listeme Nasıl Ürün Eklerim?

Alışverişe başlayabilmek için, öncelikle üye olmanız ve üye girişi yapmanız gerekmektedir. Sayfalarımızda göreceğiniz Üye Olmak İçin Tıklayınız'a tıklayarak çıkacak kısa formu doldurarak anında üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.

UcuzNeVar.com'da gezdiğiniz sürece, ilgilendiğiniz ürünlerin üzerlerine tıklayarak, ürünlerin fiyatına ve diğer bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ürün tutarının ve açıklamasının belirtildiği ekranda, ürünü almak istediğinize karar verdiğinizde, satın almak istediğiniz herhangi bir ürünün yanındaki Sipariş Listeme Ekle linkine ya da butonuna basarak sipariş listenize ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz ürünü anında aynı sayfadaki mini sepette görebilirsiniz.

Sipariş listenize eklediğiniz ürünlerin yanında, ürün listenize eklenmiştir ibaresi çıkar. Şayet bu üründen 1 adetten fazla almak istiyorsanız, satın alma esnasında ürün adetlerini arttırabilirsiniz.

 

Sipariş listeme eklediğim ürünleri sonradan çıkarabilir miyim?

Evet. "Mini Sepet" içindeki herhangi bir ürünün önce üzerine tıklayarak, sonra da hemen altındaki "Ürün Çıkart" düğmesine basarak ürünü sepetinizden çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda satın alma işleminizi bitirmeden de satın almak istemediğiniz ürünleri listenizden çıkarabilirsiniz.

 

Sipariş listeme seçtiğim ürünleri koyduktan sonra alışverişimi nasıl tamamlarım?

Sipariş vermek için mini sepetin altındaki ya da "Sipariş Listem" sayfasındaki "Satın Al" butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bunu müteakiben Sipariş Listenizde bulunan ürünleri satın almak için gerekli olan bilgileri vereceğiniz 5 aşamalı bir sipariş tamamlama sürecine gireceksiniz.

İlk aşamada, Sipariş Listesi sayfanızda siparişinizin bir özetini görebilirsiniz. Bu sayfada ürün adetlerini değiştirebilir, satın almak istemediğiniz ürünleri listenizden çıkarabilirsiniz. Satın almak istemediğiniz ve Sipariş Listenizde de tutmak istemediğiniz ürünleri listenizden çıkarmak için, ürünün solundaki seçimi üzerine tıklayarak kaldırıp "Güncelle" butonuna basabilirsiniz.

Şayet herhangi bir ürünü o an satın almaktan vazgeçer ama daha sonra satın almak amacıyla sipariş listenizde saklamak isterseniz, adet kutusuna rakamla sıfır "0" yazarak listenizden çıkarmadan daha sonraki bir siparişinize bırakabilirsiniz.

Sipariş listenizi son haline getirdikten sonra "Satın al" butonuna basarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

İkinci aşamada teslimat adresinizi girmeniz gerekmektedir. Şayet bu ilk siparişiniz değilse, daha önceden girmiş olduğunuz adresleri bu sayfada bulabilirsiniz. Bu sayfada isterseniz yeni bir adres girebilir ya da mevcut adreslerden birini seçebilirsiniz.

Teslimat ve fatura adresleriniz aynı ise, bu sayfanın üstündeki "Fatura adresim, teslimat adresimle aynı" kutusunu tıklayabilirsiniz. Farklı bir fatura adresi kullanıyorsanız, bir sonraki sayfada bu bilgiyi girebilirsiniz.

Bir sonraki sayfada sizden ödeme yöntemini seçmeniz istenecektir. Son sayfada ise siparişinizin özetini inceleyecek ve son onayı vermeniz gerekmektedir. Bu işlem de sona erdikten sonra siparişinizin bize başarıyla ulaştığına dair bir bilgilendirme yazısı çıkacak ve sipariş numarası tarafınıza bildirilecektir.

 

Siparişimi nasıl öderim?

UcuzNeVar.com halihazırda müşterilerine oniki ayrı ödeme opsiyonu verebilmektedir:

1. Kredi Kartıyla Online Ödeme
Tüm VISA ve Mastercard Kredi Kartı sahipleri, online olarak güvenli bir şekilde ödemelerini kredi kartıyla yapabilirler. Müşterilerimiz, kredi kartı bilgilerinin üçüncü şahıslar ve UcuzNeVar.com tarafından görülmesini mümkün kılmayan SSL ve SET güvenlik sistemleri çerçevesinde yapmaktadırlar. UcuzNeVar.com hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır.

2. Banka Havalesiyle Ödeme
Müşterilerimiz ödemelerini UcuzNeVar.com'un aşağıdaki banka hesaplarına havale yaparak da ödeyebilirler:

 

Türk Lirası Hesaplarımız:

- 6297579 Garanti Bankası Gayrettepe Şubesi (236) TL hesabı.
- 121124 Akbank Gayrettepe Ticari Şubesi (287) TL hesabı.
- 682121 İşbankası Mecidiyeköy Şubesi (1089) TL hesabı.
- 70112536 Yapı Kredi Bankası Barbaros Bulvarı Şubesi (0438-2) TL hesabı.
- 30421-2542 Dışbank Merkez Şube (049) TL hesabı.
- 226946 TEB Mecidiyeköy Şubesi (64) TL hesabı.
- 11009279 Finansbank Tarabya Şubesi (926) TL hesabı.
 

USD Hesaplarımız:

- 22947 TEB Mecidiyeköy Şubesi (64) USD hesabı.
- 9091038 Garanti bankası Gayrettepe Şubesi (236) USD hesabı
- 11039102 Finans Mecidiyeköy Subesi (341) USD hesabı
- 70642604 Yapı Kredi Bankası Barbaros Bulvarı Şubesi (0438-2) USD hesabı.
 

EUR Hesaplarımız:

- 226949 TEB Mecidiyeköy Şubesi (64) EUR hesabı.
- 9091042 Garanti bankası Gayrettepe Şubesi (236) EUR hesabı.
- 11039100 Finans Mecidiyeköy Subesi (341) EUR hesabı.
- 70642636 Yapı Kredi Bankası Barbaros Bulvarı Şubesi (0438-2) EUR hesabı.
 

Önemli Not: Lütfen havalenizi veya EFT'nizi Pronet A.Ş. adına yapınız.
Siparişinizin işleme alınması için havale yaptığınıza dair olan dekontu
bize faks veya e-posta yoluyla göndermeniz gerekmektedir.

3. Bonus Card ile Ödeme
Bonus Card sahibi müşterilerimiz, alışverişlerini ister peşin isterlerse 24 aya varan taksitlerle yapabilirler.

4. Fortis İdeal Card ile Ödeme
Fortis İdeal Card sahibi müşterilerimiz, alışverişlerini ister peşin isterlerse 18 aya varan taksitlerle yapabilirler.

5. CardFinans İle Ödeme
CardFinans sahibi müşterilerimiz, alışverişlerini ister peşin isterlerse 24 aya varan vadelerle yapabilirler.

6. Worldcard ile Ödeme
Worldcard sahibi müşterilerimiz, alışverişlerini ister peşin isterlerse 36 aya varan vadelerle yapabilirler.

7. Axess ile Ödeme
Axess sahibi müşterilerimiz, alışverişlerini ister peşin isterlerse 32 aya varan vadelerle yapabilirler.

8. Maximum Kart ile Ödeme
İşbankası kredi kartı sahibi müşterilerimiz , alışverişlerini ister peşin isterlerse 18 aya varan vadelerle yapabilirler.

9. Shop&miles Kart ile ödeme
Shop&miles kredi kartı sahibi müşterilerimiz, alışverişlerini ister peşin isterlerse 24 aya varan taksitlerle yapabilirler.

10. Advantage ile ödeme
Advantage kredi kartı sahibi müşterilerimiz, alışverişlerini ister peşin isterlerse 24 aya varan taksitlerle yapabilirler.

 

Siparişimi nasıl iptal ederim?

Siparişinizi verdikten sonra, kargoya verilene kadar satisdestek@UcuzNeVar.com adresine mail atarak ya da (0212) 217 77 40 numaralı telefondan Satış Destek ekibimizi arayarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.

 

Ürünlerimi bana kim ulaştırmaktadır?

Seçtiğiniz ürünlerin bir kısmı anlaşmalı olduğumuz güvenilir kargo firmaları tarafından bir kısmı da UcuzNeVar.com kuryeleri tarafından size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sıyla tarafınıza bildirilecektir.

 

Sipariş ettiğim ürünlerin hepsi stoklarınızda bulunur mu?

UcuzNeVar.com ürün portföyünde bulunan onbinlerce ürün için stok tutmamaktadır. Ürünler siparişiniz üzerine tedarik edilmektedir. Minimum stok maliyetinin esas alındığı bu yaklaşım UcuzNeVar.com'daki ürünlerin satış fiyatlarının makul seviyelerde kalmasıyla sonuçlanmaktadır.

Her ne kadar ürün listeleri tedarikçilerle sürekli haberleşmeyle güncel tutulmaya çalışılsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenmiş olabilir ve tedarikçi firmalar UcuzNeVar.com'a zamanında haber vermemiş olabilirler. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve iptal edilen siparişin veya ürünün bedeli aynı gün tarafınıza iade edilecektir.

 

UcuzNeVar.com'daki ürünlerin garantisi var mıdır?

UcuzNeVar.com'dan aldığınız her ürün, üretici ve satıcı firmaların garantisi altındadır. Ürün müşteriye sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşterilerimizin ürünle ilgili üretici veya satıcı firmalara başvurması gerekmektedir.

 

Satın aldığım ürünleri nasıl iade ederim?

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 8 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.
Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka birr müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren birr dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da UPS ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.
- Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır. (Örn : hafıza kartları, bilgisayar donanım ve yazılım ürünleri )
Özel Ürünler için iade şartları
TELEFON iadesinde;
- Ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ekranda ve telefonun diğer yerlerinde çizik, hasar vs. olmamalıdır.
- Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
Diğer Ürünlerin iadesinde;
Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler ( ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arzedebilen ürünler örn : kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler,kulak içi veya kulak üstü kulaklık vs. ), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler ve iadesi mümkün değildir.
Aşağıdaki ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.
- Her türlü yazılım ve programlar
- DVD, VCD, CD ve kasetler
- Taşınabilir bilgisayarlar
- Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)
- Hür türlü kozmetik ürünleri

İade İşlemleri
- Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürünün yetkili servisine yada tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ile 7 gün arasında değişmektedir.

NOT: İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir.iade faturası, Kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmesi gerekmektedir.

 

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

UcuzNeVar.com'dan vereceğiniz siparişlerinizde boyutuna bakılmaksızın tüm Türkiye adrese teslim 4,99 YTL kargo ücreti alınmaktadır.

 

Faturam nasıl elime ulaşacaktır?

UcuzNeVar.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim etmektedir. Hediye paketlerinde irsaliyeli faturada fiyat belirtilmeden; fatura, bilahare fatura adresine postalanmaktadır.

 

Hediye göndermek istiyorum. Fatura adresini ayrı, teslimat adresini ayrı verebilir miyim?

Online alışveriş formunda fatura adresini ayrı, teslimat adresini ayrı olarak belirtebilirsiniz. Bunu sağlamak için siparişinizi tamamlarken adres işlemleri sırasında "fatura adresi teslimat adresimle aynı" seçeneğinin işaretli olmadığından emin olun.

 

Siparişimi verdikten sonra durumunu nasıl takip ederim?

Sipariş Takibi sayfamızdan siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca, UcuzNeVar.com, siparişiniz bize ulaştığında ve kargoya verildiğinde ayrı ayrı bilgilendirme e-posta'larıyla sizi haberdar eder.

 

Gönderim kısıtlamaları var mıdır?

Yasal düzenlemeler ve ürünlerin özel nitelikleri gereği, bazı UcuzNeVar.com kategorileri özel teslimat kısıtlamaları koymaktadır. Mesala, çiçek kategorisindeki bazı ürünler yalnızca İstanbul içinde satılabilirken, bazı ürünlerde teslimat için onsekiz yaşından büyük olma koşulu gerekemektedir. Bu gibi özel kısıtlamalar için UcuzNeVar.com'dan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Siparişiniz elinize ulaşmadı mı?

Siparişiniz ile ilgili sorunlarınız konusunda yardım almak için satisdestek@UcuzNeVar.com adresine mail atabilir, veya (0212) 217 77 40 numaralı telefondan müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sorununuz bize ulaştığı anda çözüm üretmek üzere harekete geçecektir.

 

Kredi Kartınızla ilgili problem mi var?

Siparişiniz sırasında kredi kartınız farklı nedenlerden ötürü onaylanamayabilir:

1. Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması,
2. Kart numarasını veya diğer bilgilerden birini hatalı girmeniz,
3. Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,
4. Kullandığınız kart bir ek kart ise, ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,
5. Onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanması,
6. Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,
7. Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması sayılabilir.
 

Ancak çoğunlukla bağlantı kaynaklı olan problemler 3-4 denemeden sonra kendiliğinden düzelmektedir. Sorun yaşamaya devam etmeniz halinde satisdestek@UcuzNeVar.com adresine mail atabilir, veya (0212) 217 77 40 numaralı telefondan müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sorununuz bize ulaştığı anda çözüm üretmek üzere harekete geçecektir.

 

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Evet. UcuzNeVar.com'da gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir.

 

Siparişi doğru olarak verdiğimi nasıl anlayacağım?

Alışveriş işleminiz tamamlandıktan sonra ekranınıza bir alındı belgesi gelecektir. Siparişinizin kabul edildiğine dair otomatik bir e-posta ile siparişinizin işleme konulduğu bilgisi size bildirilecektir. Bu e-postayı almanızla ilgili aksaklık olması halinde satisdestek@UcuzNeVar.com adresine mail atabilir, veya (0212) 217 77 40 numaralı telefondan müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz.

 

Siparişimi nereden kontrol edebilirim?

Siparişinizi, üst taraftaki Sipariş Takip butonunu kullanarak kontrol edebilirsiniz. UcuzNeVar.com üyesi iseniz geçmişte verdiğiniz tüm siparişlerinizi de aynı yerden görebilirsiniz.

 

Teslimat adresini sipariş verdikten sonra değiştirebilir miyim?

Teslim edilmesini istediğiniz adres değiştiği takdirde yeni adres bilgisini Müşteri Hizmetleri'ne e-posta ile bildirirseniz, Müşteri Hizmetleri dağıtım şirketi kurye ile görüşüp ürününüzün yeni adrese teslimini sağlayacaktır.

 

Stokta olmayan ürün kaç günde temin edilir?

Stokta olmayan ürün için temin edici firmayla görüşülüp, temin ve teslim süresi tarafınıza Müşteri Hizmetleri tarafından bildirilecektir.

 

Faturam kesilmiş fakat adresi değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Fatura adresini değiştirmek için, Müşteri Hizmetleri'ne e-posta ile ulaşıp bilgi vermeniz yeterlidir. Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz sizi arayarak gerekli işlemleri yapacaktır.

 

Sisteme girişte ve alışveriş yaparken Teknik problemle karşılaşıyorum.

Kullandığınız sistemin aşağıdaki koşullara uygun olmasına dikkat ediniz: Browser'ınız JavaScript ve cookie kabul etmeli; secure connection açık olmalı; tercihen Internet Explorer 5.0 ve Netscape 4.7 ve üstü kullanılmalıdır. Bu koşulları taşıyan bir sisteminiz olduğu halde bir hata ile karşılaşıyorsanız lütfen durumu bilgi@UcuzNeVar.com adresine e-posta ile bildiriniz. Lütfen sitemizde karşılaştığınız teknik sorunlarla ilgili göndereceğiniz e-postalarda, kullandığınız işletim sistemi, browser adı ve browser versiyonunu, İnternet'e bağlandığınız servis sağlayıcının adını, sorunla hangi işlemi yaparken ve ne zaman karşılaştığınızı detaylı olarak belirtiniz.

 

UcuzNeVar.com Hediye Çeki nedir nasıl kullanılır?

UcuzNeVar.com Hediye Çeki, siparişlerinizde size indirim sağlayan bir uygulamadır. Hediye çekleri müşteriler tarafından alışverişin son aşamasında sisteme girilir.

UcuzNeVar.com Hediye Çeki 12 karakterlik kendi özel kodu, çekin yapacağınız alışveriş bedeli üzerinden size vereceği % indirim miktarını ve çekin son kullanma tarihini belirtir.

Hediye Çekleri Satış Destek aracılığıyla bir üye tarafından diğer üye için, UcuzNeVar.com tarafından üyeler için ve UcuzNeVar.com tarafından bir kurum vey bazı kurumlar için yaratılabilinir.

Bir üye hediye ettiği çeki UcuzNeVar.com'u arayarak geri alabilir ancak geri para ödemesini talep edemez. Geri aldığı çeki de dilediği anda bir siparişinde kullanabilir.

 


Gizlilik İlkeleri ve Politikası

 

UcuzNeVar.com üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz. UcuzNeVar.com üye ve müşterilerinin e-posta adresleri, kendilerine yaklasik olarak haftada bir UcuzNeVar.com'la ilgili tanitim ve kampanya haberleri göndermek için kullanılmaktadır. Eğer bizden bu tip e-postalar da almak istemezseniz burayı tıklayıp müşteri hizmetlerine haber verebilirsiniz.

UcuzNeVar.com, e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri haricindeki genel site kullanımı ve alışverişle ilgili bilgileri, UcuzNeVar.com kendi sunduğu hizmetleri ziyaretçi hareketlerini izleyerek daha verimli ve etkin kılmak, müşterilerine daha özel ve daha etkin hizmet verebilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve iş ortakları ile paylaşmak isteyebilir.

Cevaplanması üyenin isteğine bağlı olan anket sorularına verilen yanıtlar da yukarıdaki iş prensipleri çerçevesinde kullanılmaktadır. Bu tarz genel bilgiler üçüncü şahıs ve kurumlara, ancak genel istatistiksel değerlendirmelerin parçası olarak ve toplu olarak açıklanabilir.

UcuzNeVar.com, güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamaz ve dolayısıyla bu tür bilgileri üyelik bilgileri çerçevesinde sormaz, istemez. Alışveriş esnasında UcuzNeVar.com çalışanları dahil hiç kimse Kredi Kartı bilgilerinizi göremez, Kredi Kartı bilgileriniz ilgili Bankalara en yüksek güvenlik standartlari cercevesinde ikili baglantilarla iletilir. Sipariş aşamalarının kişisel bilgileri içeren kısımları Thawte tarafından sağlanan 128 bit şifreleme tekniği ile güvenlik altına alınmıştır.

Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ard arda görülmesinin engellenmesi için IP adresinizden ve Cookie'lerden yararlanılmaktadır. Cookie'lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

 

UcuzNevar.com © 2019
Bu E-ticaret sitesi bir eticaretci.com projesidir.